دوربین میکروسکوپ الکترونی

EMC-168

ثبت تصاویر و شدت تابش های ناشی از انواع تشعشعات پر انرژی

دوربین های سریEMC برای ثبت تصاویر و شدت تابش های ناشی از انواع تشعشعات پرانرژی طراحی شده اند. در این دوربین ها هر یک از انواع تشعشعات با استفاده از پرده فسفرسانس مخصوص به خود به تابش نور مرئی تبدیل می گردد و تصویر حاصل توسط سیستم اپتیکی بسیار دقیق و حساس بر روی سنسور CCD با کیفیت بالا، نسبت سیگنال به نویز بسیار بالا و بازه دینامیکی وسیع ثبت می گردد.
در حال حاضر نـمونه این تجهیز با استفاده از پرده فـسفرسانس بسیار مقاوم و با بــازده نــوری بالای Ce:YAG و سنسور بسیار بزرگ KODAK KAF-16803 با عمق خاکستری 16 بیتی که تا دمای بسیار پایین سرد شده است برای استفاده به عنوان دوربین دیجیتال میکروسکوپ الکترونی عبوری (TEM) ساخته شده و آماده ارائه به مراکز علمی است.
این دوربین به طور مستقیم قابلیت نصب بر روی فلنج های شش سوراخ تعبیه شده در زیر اغلب میکروسکوپهای موجود را دارا می باشد. در میکروسکوپهایی که دارای این نوع فلنج نیستند نیز امکان نصب در زیر دستگاه با کمک فلنج واسط وجود خواهد داشت.
همچنین در صورت تمایل مصرف کننده امکان طراحی سیستم نصب در بالای ستون میکروسکوپ برای افزایش میدان دید در مقابل از دست دادن بزرگنمایی و توان تفکیک وجود دارد.

نمونه تصاویر
محل نصب

درباره ما

شرکت فناوری کهربا، در سال 1390 با ساخت دستگاه EMC Camera فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1391 به عضویت در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران درآمد. سپس با ساخت دستگاه ضخامت سنج لایه های نازک با استفاده از پراش فرنل از پله های فازی و همچنین دستگاه ارتعاش سنج از راه دور با استفاده از تکنیک ماره وارد حوزه کاری اندازه گیری شد. همچنین دستگاه رویه نگار سطح را در سال 1393 معرفی نمود. این شرکت با همکاری با خبرگان دانشگاه های معتبر کشور توانست محصولاتی را تولید کند که مشابه خارجی ندارند و از لحاظ هزینه تمام شده، خدمات پس از فروش و کیفیت و دقت اندازه گیری دارای مزیت رقابتی هستند. این شرکت، مدیریت دانش را در اولویت سیاست های خود قرار داده و سرمایه اصلی آن متخصصین دانشگاهی هستند. چشم انداز شرکت فناوری کهربا کسب سهم چشمگیر از بازارهای جهانی در حوزه اندازه گیری با استفاده از روش های اپتیکی است تا از این طریق علی رغم صادرات، اشتغال زایی و سهیم بودن در رشد اقتصادی در بازگشت سرمایه ارزشمند دانش به کشور نیز نقش داشته باشد. در همین راستا شرکت ماموریت سازمانی خود را تولید دستگاه های اندازه گیری با دقت بالا، بدون مشابه خارجی، و استفاده از دانش خبرگان کشور انتخاب کرده است.

16 مشتری دانشگاهی
25 پروژه تحقیقاتی
13 مشتری صنعتی
27 حضور در نمایشگاه های بین المللی

محصولات

مشتریان ما


کاتالوگ محصولات

مقالات

تماس با ما

تهران، خیابان آزادی ضلع شرقی دانشگاه شریف کوچه قدیر پلاک ۵ واحد ۱۲ (مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شریف)، شرکت فناوری کهربا

fanavari.kahroba@gmail.com

021 86094102

09103573857

021 86093205